Del Pieroooooooo ( da kim ola ki? )

Standard

Efendim Cenk’in malı kıymetlidir.. Yani Cenk’in çeyiz sandığını açsanız içinden hatıralar  dökülür..( Şuan Cenk kesin  -Sen kendi hatıralarına bak diyordur kinayeli..)

Bu hatıralar genellikle kıyafet üzerinedir.. Bir t-shirtü vardır maşallah güveler üzerine rezidans dikmiş ,dahası alanı geniş bulup site yapmışlar  ama o t-shirt atılamaz , kimselere verilemez.. Çünkü hatırası vardır..

(Bana da ver , ben de bakıcam! Hayır Ebrashca bana kadar var!! )

Bir sweatshirt vardır,  amerikadan gelmiş vay arkadaşım sanki cennetten müjdeci getirmiş onu, o derece efsuludur  dokunulamaz ..

Bu eşyaları kendi de giymez ama saklar işte..1 bavul dolusu forması vardır, o formalar zinhar giyilmez  , takımların her yıl yeni forması oluyormuş efendim , modası geçmiş, transfer olmuş oyuncunun formasını giyemezmiş.. Ben dolgu topuk modayken ,sivri burun giyiyormuy muşum?? Ki aynı şeymiş ..( moda editörlüğü de yapıyor bizimki bakın  hele.. )

Bunların yanında bir de meşhuuur Del Piero t-shirtü vardır ki evlerden ırak.. ( Bu Del Piero çok mübarek bir insan , kendisi bilmem hangi takımın kaptanıymış?! A-aa bilmiyorsanız öğrenin ,çok önemli bilgi.. Ayrıca bu adamın isminin yazılı  olduğu t-shirt biz de var!) Bak bak şu asalete bak adamdaki..

 

( sana bööööğ tipsiz! )

Bu t-shirt ü yıllar önce bir arkadaşlarla buluşurken giymek istemişti , gözlerimi hafif kısarak ne anlatmak istediğimi hemen anlamış ve söylenerek çıkartmıştı.. T-shirt bol kesim ve omuz kısmı son derece geniş.. E benim uzun ince sevgilim içine düşüveriyor t-shirtün..Ama olur mu hiç manevi değeri varmış..

Geçenlerde arkadaşlarla buluşmaya giderken koridorda bir karaltı gördüm, göz ucuyla süzdüm ve o meşhur t-shirtü giydiğini gördüm..Ya sabır ya selamet çekerken t-shirtün Cenk’in yeni kilosuna gayet uyum sağladığını farkettim.. 85 kiloluk Cenk t-shirtü gayet güzel taşımaya başlamıştı.. Sesimi çıkarmadım..

Yolda giderken ufak bir atışma oldu aramızda , bir an t-shirte sabitlendim ama 2 saniye içinde kafamı çevirdim sorun yok sonuçta derkeeen Cenk’den bir carlama :

– Nefret ediyosun dimi bu t-shirtten! Edebilirsin özgürsün ama sen ne dersen de ben bunu çok seviyorum ve bence gerçekten çok güzel bi t-shirt! Hayatımda giydiğim en rahat t-shirt bile diyebilirim ..İddia dersen ona da varım.. seviyorum abi kimse kusura bakmasın.. Ve Ebrashca bazen gerçekten de accayip gıcıklaşıyorsun hem öyle böyle değil yani!!  ( bu arada hala gıkım çıkmıyor.. )

Hey yarabbim , çocuk kırk yılda bir isyan etti onda da vallaha suçum yok yani 🙂

-Ay Cenk ben de onu dicektim valla sen bayağı şişmanladın ya omuzlar filan doldu, t-shirt güzel olmuş dicektim bende..

( Hadi iyisin gene  sınıfı geçtin  Del Pierocuğum..)

Cenk: ???? gerçekten mi?

Ben : Eveeeet valla?!

Cenk:Yok abi sen buna bugün takmadıysan başka birşeye takarsın ..

Ben :Ay takmadım ve takmıcam bişeye Cenk gayet güzel havamız yürü işte.. Aaaa bak sinir basmaya başladı..

Cenk:Heh tamam Ebrashcacım yürüyelim öyleyse 🙂

Olay tatlıya bağlanmıştı..En yüksek derecede gerilim olan sinirleriniz bile ,yumuşacık pamuklara dönüşsün 🙂 Sinirlendiğiniz şey her neyse 3 ‘e kadar sayın geçmediyse haklısınız demektir , carlamaya başlayın 🙂

Harika bir Cuma olsun.. Cuma’nın kötüsü olmaz gerçi ama beklentinizin 2 kat üstünde geçse tadından yenmez 😉

İyi haftasonlarııı 🙂

Reklamlar

3 responses »

  1. Şİmdi olayı birde benim ağzımdan duyun istedim.O t-shirt ten tanıdığım sadece 3 kişide var.1 tanesini bir arkadaşım aldı.rengi siyahtır M beden.Gri olanını kardeşime aldım S beden.Beyaz olanıda bendedir L beden.Her kim giyerse o gün mutlaka çok eğlenceli ve dikkat çekici bir gün yaşar.İnanın tecrübeyle sabittir.Öyleki bunu bilen diğer 2 kişi (birisi kardeşim olur) maalesef çaldırmak suretiyle kaybetmişlerdir.Çok macerası olan güzide bir üründür.Allahımıza bir şükür çok küçük bir pas lekesi dışında hiçbir sorunu yoktur.O pas lekesinide kurutmak için mandalla asan ebrashca yapmıştır.Ama ben tüm bunlara rağmen Ebrashcayı sever baarıma basarım….

  2. Bizim evde de var böyle bir tane o formalar ilah onlar için 🙂 onlara laf yok , dolabın en güzel yerinde saklanırlar 🙂

Yorumlarınız sayfamı şereflendirir :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s