Huysuz ve gıcık kadın ;

Standard

Sürekli olarak ” a-aa sen çok pozitifsin ” , ” ayy kısım hiç derdin tasan yok muu?? ” diyenlere kendimle ilgili negatif özelliklerimi yazmayı ,kendime ve onlara bir borç bilirim ;

Sevmediklerim ;

 • Mesafesiz ,vıcık ilişkiler ..
 • Depresif karamsar konular ve insanlar.. (Bir insan dönemsel olarak mutsuz olabilir, gelsin başıma taç olsun , ağlasın sümkürsün sorun yok ama sürekli depresif ve şikayet edenler ..Off hayat o kadar da çekilmez değil,kendiniz bu hale getiriyorsunuz ANLAYIN  artık..)

( Kafanı kaldır da bi arkandaki manzaraya bak bebişimm yaa ..)

 • Fal bakarken ” ayy bu nee!! ay yok söylemicem..yok yok neyse geçiyorum bu kısmı!!” diyen sevgili çok sevgili insanlar! ( Yahu madem öyle baştan görme ,hadi gördün belli etme di mi? ) (Yani fala çok meraklı olduğumdan değil de yani..la la laaaa 😉 )
 • Telefonda ruhsuz konuşanlar. ( Kendini tanıttığın halde hala gülümsemeden odun gibi ,hadi lafa gir artık der gibi konuşan  tipler karşısında enerjim çekilir , o an işi olduğundan değil tarzı bu odun!..)
 • “Şimdi bişey söölicem sakın panik yapma!!!” diye lafa başlayanlar..(O an ben çoktan  ruhumu teslim etmişimdir..)
 • Mat ifadeli, mimiksiz insanlar..( Heh beni benden alan tipler işte..Enerjimi alırlar , hayatı sorgulamama sebep olurlar.)

(Gözlere bak..Gülüyor musun , ağlıyor musun ? kızgın mısın bir renk ver yahu?! )

 • Olur olmaz yerde yüksek sesle konuşanlar ya da bana bir şey anlatanlar..(Anladık sen ilgi çekmeyi seviyorsun da , konuştuğun kişi olan “ben ” acaba bunu istiyor muyum?!?! Hayır ben zaten yeterince ilgi çekiyorum 😉 )
 • Tabağımdan izinsiz ,dan diye bir şey alanlar,bir şey bırakanlar ya da bardağımdan su içenler ..( Paylaşmayı severim ayrı..Bu ,özel alanımı gasp! )
 • Ofiste masamdan izinsiz bir şey alanlar..Alakasız bir şeyi masama bırakanlar..Sabit telefonumu kullananlar,sandalyeme saniyelik de olsa oturanlar..Kalemlerimle, oyuncaklarımla oynayanlar.. (Yani çalıştığım alan sadece bana aittir..Dokunulmasından hiç ama hiç hoşlanmam.. )
 • Hep beraber eğlenirken benimle mutlu olup, zor günümde ortadan kaybolanlar.. ( Yani nadir de olsa benim de tongaya basmışlığım olmuştur mutlaka..Yanlış insanlara değer vermek gibi..)

 (Şirin maskeli şeyler sizi gidiiiii… )

 • Sitem edenler.. Kendi aramayıp ,biraraya gelince  ” hiç aramıyosuuuun?!?!?! ”  şeklinde  hesap soranlar..Kendi açığını mı kapatır, boş mu konuşur anlayan beri gelsin..
 • Evde maç izlerken bağırış çağırış  kendini stadyumda sanan  erkek milleti..Ya d asessiz olsalar da maç yüzünden yüzü dökülenler de aynı kategoride.. ( Şu an hakeme ,hatta takımına küsen ve 5 karış suratıyla içimi daraltan  bir BJK taraftarı yan koltukta somurtuyor..Bkz. sevgili eşim   [pek sessizdir, ay canııım kıyamam ?!’^+%& ] )
 • Sigara dumanından,yüksek sesten , gürültü kirliliğinden ,
 • Gece geç saatte eve dönmekten, uykusuz kalmaktan ,soğuktan,
 • Soğuk suda kalmaktan.. (Hep bana mı denk gelir? Kombi bozulur ,su kesilir beni bulur..Birinin evinde ilk kez kalırım ,o sıcak suyu soğuk suyu mutlaka ayarlayamam bana denk gelir..Güneş enerjisiyle çalışan bir şohbenin bozulması bile bana denk gelmiştir..) Hayır hiç bir şey olmazsa beyaz kalıp sabun ayağıma düşer..

İşte bu tip olaylarla ve insanlarla karşılaştığımda gayet çekilmez ve negatif olabiliyorum.Sinirleniyorum ve geriliyorum..Sonra………. Aaaa herkes nereye kayboldu??Arada bir oluyorum öyle her zaman değiiiil ..Geri dönüüüün 😦

Yaa işte negatif şeyler duyunca kimse dinlemek istemiyor..Çünkü ortada birşey yok değil mi? Güzel düşünün , güzel bakın, fazla beklentiye girmeyin oooh hayat süper oluyor, unutmayın dış etkenler hayatımızı ne kadar yönlendiriyorsa , mutlu olmak da bir o kadar bizim elimizde..

Hafta sonuna bir gün kaldı ,harika bir Cuma günü olsun, bütün hafta olmasını beklediğiniz ,askıda olan herşey lehinize sonuçlansın..Derin bir ohhh çekin ,istediğiniz herşey gerçekleşsin..

One response »

Yorumlarınız sayfamı şereflendirir :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s