Romantik sevgilim..

Standard

Cenkciğim pek ince ruhludur, yani böyle sürprizler yapsın , pat diye hediye alsın , hatta mümkünse hediyeyi önce ellerini arkada birleştirip saklasın sonra pat diye üstüme atsın bayılır..Bir de hediyeyi verir pardon atar ama üzerinde konuşulsun yorum yapılsın istemez..Hangi ara almıştır, nereye saklamıştır bilen beri gelsin..

Sonuç olarak iyi niyetlidir..Gün içinde ben bütün şirinliğimle pembe renkli ikon dolu mailler atarım, o birkaç cümleyle cevap yazar..Ben kalp çiçek filan atarım , o ikonlar arasındaki palmiye ağacını çiçek sanıp onu atar 🙂 Olsun sonuçta uğraşır 😉

Gittiği başka şehirlerde yediğinin ,içtiğinin resmini filan atar..Mesela bugün Düzce’deydi, boş durmamış ,görür görmez beni hatırlamış ve hemen yollamış :

Fotoğrafın altında da ” bak ben seni buldum ” yazıyor.. Canım benim..” Kamyon muyum ben ?!?! “diye soracaktım ama kırılmasın dedim 😉 (Bilmeyenler için ; kamyonun üzerinde ismim yazıyor 😉 )

İşte böyle ,bakalım kahramanımız Düzce dönüşü neler anlatacak 😉

Bugünün güneşi size harika  fikirler versin , sevdiklerinize hediye alın (Örneğin : bana çorap alabilirsiniz bayılırım;) )

Hepinize neşe dolu günleeeer:)

Reklamlar

5 responses »

      • bende şu koskoca yazından şunu çıkardım….
        senin gibi hediyelere bayılan, birine bişey alacağı zaman günlerce düşünen, paketi bile hediye olarak varsayılabilecek güzellikte olsun diye uğraşan , “ta tata taaaaam” diye törenle verilen hediyeler yaratan birine … güzel allahım gitmiş “hediye seçim ve takdim problemi” olan cenkimuyu vermiş ! hahahahahh =))))))))) (cenk beni öldürücek) napalım kısmet nağsip deyip sonucu bağlar ve bu tatlı çifti öperim =)

Yorumlarınız sayfamı şereflendirir :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s